Advertising

Nápoje:

 

Duq-E Wah-Dat
Konopné květy se rozemelou, smíchají s cukrem a rozpustí v mléce. 

Konopná káva
Hašiš se smíchá s kardamonem v rozpuštěném másle. Do šálku horké kávy dáváme jednu čajovou lžičku; podle chuti osladíme. 

Tonic I. 
4-5 čerstvých konopných květů se smíchá s jedním litrem bílého rumu nebo vína. Tonikum je hotovo asi po jednom týdnu. Jedna sklenice denně má zlepšit náladu a zdraví. 

Tonic II.
Čerstvé kořeny vyčistíme, rozřežeme a pokryjeme bílým rumem. Tonikum pijeme po třech až čtyřech týdnech. 

Night Vision Drink
Čerstvé listy a stonky naložíme na několik týdnů do bílého rumu. Čím více, tím lépe, aby tak vznikl velmi nasycený roztok. Pijeme asi jednu hodinu před západem slunce ke zlepšení schopnosti nočního vidění. Dávkování je velmi silně individuální. 

Ganja Tea - konopný čaj
Vyvaříme listy a stonky. Slijeme a dochutíme mlékem a medem nebo cukrem, Dávkování je velmi individuálně rozlišné. 

Prostředek proti bolestem a pro uvolnění
Listy konopí, usušené na slunci, se uvaří (asi 5g na 0,25l vody). Můžete přidat aromatické rostliny. Tento dekokt se pije před spánkem proti migréně a topornosti (možno pít před večeří). 

Guc-Kand
Konopná nať nebo květy se vyvaří ve vodě, aby vznikl tmavozelený vývar. Přelijeme přes sítko a dostatečně osladíme cukrem. Přidáme vlákna šafránu a šleháme s bílkem do tuhé pěny. Z ní vytváříme malé kuličky, které dáme sušit na slunce. 

Konopné víno
Čajovou lžičku myrty a plnou hrst konopných květů naložíme na týden do 1l suchého řeckého bílého vína a necháme macerovat. Před pitím přecedíme. 

Tequilla Fuerte
Čerstvé kořeny konopí jsou společně s lusky chilli naloženy do tequilly. Ochuceno špetkou soli a citrónovou šťávou. 

Licor Do Maconha
Hrstku květů marihuany naložíme po dobu dvou týdnů do jednoho litru bílého rumu. Květy zůstanou v láhvi, dokud není vyprázdněna.


Konopné kakao
Do nádoby s dvojitým dnem nalejte půl litru plnotučného mléka (nebo 1/4 l plnotučného a 1/4 polotučného) a dejte vařit. Jakmile je mléko horké, přimíchejte 1 až 2 čajové lžičky konopného téru, 2 až 4 čajové lžičky medu a 1 čajovou lžičku vanilky. Pokud chcete, můžete přisolit i špetkou soli. Nehlídáte-li štíhlou linii, přidejte ještě 1 až 2 čajové lžičky másla ke zvýšení obsahu tuků za účelem zlepšení asimilace. Podávejte ve dvou šálcích a ozdobené šlehačkou. Recept je určen pro dvě osoby.

 


TOPlist